small 1

Zabiegi nieinwazyjne
twarzy i ciała

Jesteśmy w otwarci i przyjmujemy pacjentów stosując  wszelkie środki ostrożności związana z Covid-19.

CONTACT


O NAS

O nas

NuFaceGlow Med Spa została otworzona w 2019 roku przez Annę Głowacką DNP. Firma dąży do tego aby zapewnić najlepsze usługi odmładzania skóry, jak również tonizowania ciała. Zajmujemy się doradztwem, edukacją klientów w zakresie prawidłowej pielęgnacji skóry, aby osiągnąć ich cele związane z pięknem i estetyką. Staramy się podkreślić już istniejące piękno, i pomagamy leczyć i korygować skórę. Konsultacje są u nas zawsze bezpłatne! W czasach, gdy "przesada" jest czymś normalnym, staramy się bronić naszych przekonań i zapobiegać przesadzonym, nadmiernie wstrzykniętym lub wypełnionym wyglądom. Szczerze wierzymy, że "najlepszy zastrzyk jest niewyczuwalny".

Właściciel - Anna Głowacki

Anna Glowacki DNP jest podwójnie certyfikowaną pielęgniarką Adult-Geriatric Nurse Practitioner w podstawowej i ostrej opiece. Uzyskała tytuł licencjata na Adventist University, magistra na Adelphi University, wiele lat służyła jako Registered Nurse i Nurse Practitioner w Kardiochirurgii. W 2017 roku ukończyła studia post masters na University of Pennsylvania, a następnie Doctorate in Nursing Practice (DNP) na Chamberlain University.

Pasja Anny do estetyki rozpoczęła się w 2011 roku, gdzie jako nowa matka zmagała się z okropnym trądzikiem torbielowatym, Odkryła, że osiągnięcie ogromnej poprawy z jej skórą prowadzi do odkrycia nowo odnalezionej pewności siebie i decyzji o torebce absolwenta. W 2016 roku Anna rozpoczęła rygorystyczne szkolenia estetyczne, które doprowadziły do pełnego zanurzenia w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie medycyny estetycznej. Po pracy w różnych med-spa w przeszłości w 2019 roku Anna stworzyła i sfinansowała 1st boutique Med Spa w Seaford NY, które wzrosło i stało się NuFaceGlow. Anna Głowacki DNP jest absolwentką słynnej "Julie Horne Lip Academy" ze Swiss Aesthetic Institute. Często podróżuje po całym kraju i Europie, aby poszerzać swoją wiedzę. Anna Głowacki DNP jest również mentorem i trenerem nowych iniektorów, aby i oni mogli odnaleźć pasję w dziedzinie, w której sztuka i medycyna łączą się, aby stworzyć lepszą wersję nas samych.